Firma NSM hydroizolácie s.r.o. - Naša história a špecializácia

Firma NSM bola založená v roku 2000. Od jej vzniku sa venujeme montáži fóliových systémov ( realizovaných viac ako 7,5 miliónov m2) a stavebnej chémii so zameraním na hydroizoláciu spodných stavieb. Postupne sa firma vyprofilovala aj na realizáciu bentonitových a proof systémov. Samostatnou špecializovanou oblasťou je lepenie kameninového lôžka. Naše stavby realizujeme na celom území SR a aj v zahraničí.

Kontaktujte nás
Popis obrázka

Náš cieľ

Cieľom našej spoločnosti je spokojnosť zákazníka individuálnym prístupom, kvalitná práca a servis pri optimálnej cene.

Popis obrázka

Obchod

Sme výhradný dovozca mPVC BNK-FOL pre Slovenskú a Českú republiku. Sme dovozcami mPVC, HDPE, LDPE a TPO fólie. TYP: M-FOIL, IZOVIL ...

Popis obrázka

Odbornosť

Samozrejmosťou je neustále preškoľovanie pracovníkov v odbore, certifikácie, montáž s profesionálnym náradím. Účasť na špecializovaných seminároch v odbore. Pravidelné preškoľovanie akreditovanou firmou s BOZP.

Popis obrázka

Certifikácia

Sme držiteľom certifikátov ISO 9001 a ISO 14001. Spoločnosť je zapísaná v registri konečných užívateľov výhod. Spoločnosť je zapísaná v zozname hospodárskych subjektov. Odborné školenia, certifikácie, autorizácie pre realizácie nami používaných materiálov pri montážnych prácach.

Certifikáty poskytneme na vyžiadanie